Sprzątenie SZ

Utrzymanie czystości Tychy i Mikołów

Całoroczne utrzymanie czystości na obiektach

Oferujemy całoroczne utrzymanie czystości Tychy i Mikołów wraz z pielęgnacją zieleni. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Dbamy o czystość zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Pielęgnujemy tereny zlokalizowane wokół obiektów, czyścimy chodniki, podjazdy oraz obszary z wydzielonym miejscem na odpady, a także pielęgnujemy tereny zielone – podlewamy, podcinamy i plewimy rabaty kwiatowe, krzewy ozdobne, oczka wodne itp. Dbamy o zieleń w sezonie wiosna-jesień. Zimą odśnieżamy i posypujemy solą drogi oraz chodniki.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskujesz solidnego i sprawdzonego wykonawcę usług. Wykonujemy wszystkie prace niezbędne do tego, aby obiekt przez cały rok był czysty i zadbany. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby odpowiedzialne za sprzątanie wspólnot, osiedli mieszkaniowych, firm czy lokali usługowych. Zachęcamy do nawiązywania stałej współpracy na utrzymanie czystości oraz zlecanie nam jednorazowych akcji sprzątających. W naszej ofercie znajdziesz także wycinkę drzew, koszenie trawników oraz pielęgnację ogrodów.


Kim jesteśmy ?

Ogrodowe Pogotowie to firma, która od kilkunastu lat zajmuje się z sukcesami pielęgnacją zieleni i ogrodów znajdujących się na terenie województwa śląskiego. W naturalny sposób rozszerzyliśmy ofertę o usługi utrzymania czystości wewnątrz, jak i na zewnątrz powierzonych nam obiektów. Zapewniamy sprawne i terminowe sprzątanie wspólnot mieszkaniowych oraz utrzymywanie porządku na osiedlach standardowych i zamkniętych. Zapraszamy do kontaktu!

Co robimy ?

Oferujemy kompleksową i całoroczną usługę utrzymania czystości obiektów mieszkalnych, firmowych i usługowych. Dbamy dla Ciebie o porządek, czystość i estetykę zarówno wewnątrz budynków, jak i na przylegających do nich terenów zielonych – w tym ogrodów, kwietników czy oczek wodnych. Zajmujemy się koszeniem, odśnieżaniem i ścinaniem drzew, a także wertykulacją trawników, którą najlepiej wykonać wczesną wiosną.

Dla kogo ?

Ogrodowe Pogotowie wykonuje usługi całorocznego utrzymania czystości na zlecenie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Współpracujemy także z instytucjami publicznymi i firmami oferując zakres usług odpowiedni do potrzeb.

Zapraszamy do współpracy. Dokładny harmonogram działań, określający ich częstotliwość i szczegóły powstaje po ustaleniu potrzeb klienta i podpisaniu umowy.

Co wchodzi w zakres usług utrzymania czystości i sprzątania wspólnot?

W ramach umów z zarządcami obiektów mieszkaniowych wykonujemy usługi utrzymania czystości i sprzątania wspólnot, w zakres których wchodzi sprzątanie, czyszczenie i zamiatanie:

  • klatek schodowych i poszczególnych poziomów nieruchomości;
  • kabin wind;
  • chodników i parkingów;
  • trawników i placów zabaw;
  • korytarzy, piwnic, komórek i pomieszczeń gospodarczych.

A także usuwanie kurzu z parapetów okiennych, gablot, skrzynek pocztowych, tablic ogłoszeniowych, odpajęczanie i ewentualne odgrzybianie ścian i sufitów, a także sprzątanie i mycie garaży podziemnych. Zajmujemy się także utrzymywaniem czystości wiat śmietnikowych i odśnieżaniem wraz z posypywaniem dróg i podjazdów piaskiem i solą. Do tego zapewniamy mycie:

  • lamp i kloszy oświetleniowych;
  • balustrad, grzejników i poręczy;
  • drzwi, wiat, okien i przeszkleń wejściowych.
Dysponujemy odpowiednim wysokiej klasy sprzętem, narzędziami i preparatami czyszczącymi. Dbamy o porządek wewnątrz i na zewnątrz budynków z zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Wykorzystujemy najskuteczniejsze środki chemiczne bezpieczne dla mieszkańców i otoczenia.  Nad realizacją zleceń czuwają doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy z ponad 10-letnim stażem w branży. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich oczekiwań!

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszych usług lub chcielibyście Państwo poznać zakres oraz częstotliwości prac, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta i zawsze dostosowujemy ofertę do przedstawionych nam potrzeb.

OGRODOWE POGOTOWIE -  Piotr Kobiela - Tychy i okolice.

Ogrodowe Pogotowie Piotr Kobiela - logo

Skontaktuj się z Nami

Piotr - 501 404 029

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony