Pielęgnacja zieleni Mikołów

Prawidłowa pielęgnacja zieleni Mikołów pozwala utrzymać ogród w nienagannym porządku. Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie sprzątania i dbania o każdy teren. Zajmujemy się usuwaniem chwastów, wycinaniem zbędnych krzewów, drzew i samosiejek, a także podcinaniem ozdobnych żywopłotów. Do tego możesz liczyć na nasze wsparcie w sadzeniu, przesadzaniu i dosadzaniu różnego rodzaju roślin – od kwiatów, przez drzewka owocowe, aż po warzywa. Ponadto przygotowujemy glebę pod uprawy oraz wykonujemy wertykulację, piaskowanie i odkwaszanie gleby. Możesz liczyć na naszą pomoc także w przypadku koszenia trawy i pozostałych usług wykonywanych w ramach pielęgnowania ogrodów znajdujących się wokół domów, bloków czy firm.

Kompleksowe utrzymanie zieleni

Oferujemy kompleksowe utrzymanie zieleni na każdym terenie. Każdorazowo przed rozpoczęciem prac dokładne analizujemy specyfikę danego obszaru, stopień nasłonecznienia, wilgotność i rodzaj gleby. Dopiero dysponując taką wiedzą, jesteśmy gotowi przygotować dla Ciebie idealny plan zagospodarowania ogrodu, a także jego prawidłową pielęgnację i rewitalizację! Bazując na Twoich oczekiwaniach i życzeniach, dobieramy odpowiednie rośliny, motyw przewodni ogrodu i jego styl, aby efekt przerósł Twoje najśmielsze oczekiwania! Dbamy o to, aby stworzona przestrzeń była nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna – zarówno dla zwolenników odpoczynku na świeżym powietrzu, sportowców i pasjonatów ruchu pod gołym niebem, dzieci uwielbiających ruch, huśtawki czy piaskownicę, jak i sympatyków sadzenia warzyw i ziół. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom zarówno na malutkich terenach przydomowych, jak i obszernych placach zlokalizowanych wokół biur czy osiedli. Ponadto po wykonaniu każdej z prac zajmiemy się wywozem odpadów na miejsce wysypiska.

Utrzymanie ogrodu przez cały rok

Oferujemy usługę utrzymania ogrodu przez cały rok. Zapewniamy wsparcie zarówno w sezonie wiosennym, jak i letnim, a także jesiennym. Przy pierwszych przymrozkach oferujemy pomoc w odśnieżaniu, a także posypywaniu solą oraz piaskiem chodników i podjazdów. Zabezpieczamy także grządki z sadzonkami, całoroczne zioła czy delikatne kwiaty przed ujemnymi temperaturami i długotrwałą wilgocią. Na wiosnę oferujemy dosadzanie i nawożenie roślin, a kiedy temperatura osiągnie stabilne, dodatnie granice – także podlewanie i plewienie. Wykonujemy czynności mające na celu odświeżenie gleby oraz poprawę jej przepuszczalności. Mowa m.in. o wertykulacji, odkwaszaniu, piaskowaniu czy wyrównywaniu terenów.

OGRODOWE POGOTOWIE -  Piotr Kobiela - Tychy i okolice.

Ogrodowe Pogotowie Piotr Kobiela - logo

Skontaktuj się z Nami

Piotr - 501 404 029

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony