Wywóz odpadów

W ramach oferowanych usług kompleksowo dbamy o ogrody i zieleń miejską. Dlatego po wykonaniu prac nie zostawiamy w ogrodzie lub w parku gałęzi, liści czy konarów drzew, ale zawsze zajmujemy się ich utylizacją. Dlaczego warto wybrać jedną firmę, która nie tylko uprzątnie zieleniec, ale również zajmie się wywozem odpadów? Są ku temu przynajmniej dwa powody. Po pierwsze jest to znaczna oszczędność czasu. Po wykonaniu prac ogrodowych klient nie musi szukać innej firmy, która zabierze śmieci. Drugim niezwykle istotnym czynnikiem jest oszczędność pieniędzy. Jeśli wywiezienie odpadów zlecisz zewnętrznej firmie, w większości przypadków będziesz musiał zapłacić znacznie więcej, niż w przypadku usługi kompleksowej, polegającej zarówno na uprzątnięciu ogrodu, jak i utylizacji resztek roślin.

Dlaczego należy uprzątnąć odpady po pracach ogrodowych?

Zalęgające na trawniku martwe gałęzie i opadłe z drzew liście nie będą prezentować się najlepiej. Dlatego jeśli chce się, aby ogród wyglądał na schludny i zadbany, po przeprowadzeniu prac ogrodowych koniecznie trzeba go posprzątać. Prace porządkowe warto wykonać jednak nie tylko ze względów estetycznych. Sterty nieuprzątniętych liści to idealne siedlisko do rozwoju grzybów i innych mikroelementów, które mogą następnie przedostać się do gleby. Jeśli do tego dojdzie, pozostałe rośliny będą żywić się zanieczyszczeniami, co znacznie wpłynie na ich zdrowie.

OGRODOWE POGOTOWIE -  Piotr Kobiela - Tychy i okolice.

ogrodowe pogotowie

Skontaktuj się z Nami

tel. Piotr - 501 404 029

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony