Wywóz odpadów Tychy

Oferujemy wywóz odpadów Tychy. To usługa, w ramach której kompleksowo dbamy o ogrody i zieleń miejską – dbając o jej czystość i porządek. Po wykonaniu prac pielęgnacyjnych czy wycinkowych nie zostawiamy w ogrodzie lub w parku gałęzi, liści czy konarów drzew, zawsze bowiem zajmujemy się ich utylizacją. Dlaczego warto wybrać jedną firmę, która nie tylko uprzątnie zieleniec, ale również zajmie się wywozem odpadów? Niewątpliwie są ku temu przynajmniej dwa powody.

Pierwszy z nich to znaczna oszczędność czasu i nerwów. Po wykonaniu prac ogrodowych nie musisz szukać innej firmy, która zabierze śmieci, ani martwić się o chwilowe zanieczyszczenie okolicznych terenów. Zrobimy to za Ciebie sprawnie i dokładnie. Drugim niezwykle istotnym czynnikiem jest oszczędność pieniędzy. Jeśli wywiezienie odpadów zlecisz zewnętrznej firmie, w większości przypadków będziesz musiał zapłacić znacznie więcej niż w przypadku usługi kompleksowej, polegającej zarówno na pielęgnacji zieleni, jak i utylizacji resztek roślin.

Wywieziemy odpady po pracach ogrodowych

Zalęgające na trawniku martwe gałęzie i liście nie będą prezentować się najlepiej w nawet najbardziej zadbanym ogrodzie. Dlatego, jeśli chcesz, aby Twój teren wyglądał na schludny i zadbany, po przeprowadzeniu prac ogrodowych koniecznie trzeba go posprzątać. Prace porządkowe w ogrodzie warto wykonać jednak nie tylko ze względów estetycznych. Sterty nieuprzątniętych liści, chwastów czy podciętych krzewów i drzew to idealne siedlisko do rozwoju grzybów i innych mikroelementów, które mogą przedostać się do gleby i szkodzić zarówno rosnącym już roślinom, jak i nowym sadzonkom. Jeśli do tego dojdzie, pozostałe rośliny będą żywić się zanieczyszczeniami, co znacznie wpłynie na ich zdrowie i wygląd.

OGRODOWE POGOTOWIE -  Piotr Kobiela - Tychy i okolice.

Ogrodowe Pogotowie Piotr Kobiela - logo

Skontaktuj się z Nami

Piotr - 501 404 029

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony