Czyszczenie chodników Mikołów

Z myślą o administratorach nieruchomości, spółdzielniach oraz wspólnotach mieszkaniowych, wprowadziliśmy do naszej oferty usługi w zakresie czyszczenia chodników Mikołów. Dzięki Ogrodowemu Pogotowiu możesz w znacznym stopniu poprawić estetykę osiedla czy innego miejsca, którym zarządzasz – co z pewnością ucieszy wszystkich mieszkańców i gości. Po wykonaniu przez nas zadania, kostka brukowa czy innego rodzaju nawierzchnia odzyska swój dobry wygląd i ponownie będzie lśniła jak nowa! Do tego zajmiemy się plewieniem, odśnieżaniem i posypywaniem ulic oraz chodników piaskiem, a także solą. Zadbamy zarówno o estetykę, jak i komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ogrodów Mikołów i terenów zielonych!

W jaki sposób czyścimy chodniki?

W ramach oferowanych usług wykonujemy takie prace jak zamiatanie i czyszczenie chodników stworzonych z dowolnych materiałów. Najczęściej przyjmujemy zlecenia na kostkę brukową, jednakże zadbamy dla Ciebie także o betonowe dróżki, drewniane schodki czy ceramiczne podłoża wykonane z cegły klinkierowej. Posiadamy sprzęt niezbędny do wyczyszczenia z ich powierzchni nawet najmocniejszych zabrudzeń, a także zabezpieczania ich przed szybką utratą dobrego wyglądu. Jeśli wykażesz taką chęć – podpowiemy również jak dbać o poszczególne materiały i powierzchnie.

Wybierając współpracą z naszą firmę, możesz liczyć na usługę całorocznej opieki nad chodnikiem. W miesiącach wiosennych, letnich oraz jesiennych zmiatamy je i czyścimy, zimą zajmujemy się zaś ich odśnieżaniem. W przypadku, gdy ze względu na mróz panujący na zewnątrz chodnik pokryje się lodem, posypujemy go piaskiem i solą. Zmniejsza to znacznie ryzyko, że poruszające się po nich osoby, poślizną się i upadną, doznając w wyniku tego nieprzyjemnych obrażeń. Skontaktuj się z naszą firmą i przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zaprezentujemy Ci obecną ofertę i harmonogram!

OGRODOWE POGOTOWIE -  Piotr Kobiela - Tychy i okolice.

Ogrodowe Pogotowie Piotr Kobiela - logo

Skontaktuj się z Nami

Piotr - 501 404 029

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony