Czyszczenie chodników

Z myślą o administratorach nieruchomości, spółdzielniach oraz wspólnotach mieszkaniowych, do naszej oferty wprowadziliśmy usługi w zakresie czyszczenia chodników. Dzięki Ogrodowemu Pogotowiu możesz w znacznym stopniu poprawić estetykę osiedla czy innego miejsca, którym zarządzasz, co z pewnością ucieszy wszystkich mieszkańców i gości osiedla. Po wykonaniu przez nas zadania kostka brukowa czy innego rodzaju nawierzchnia odzyska swój dobry wygląd i ponownie będzie lśniła jak nowa.

Jak dbamy o chodniki

W ramach oferowanych usług wykonujemy takie prace jak zamiatanie i CZYSZCZENIE chodników. Posiadamy sprzęt niezbędny do wyczyszczenia z ich powierzchni nawet najmocniejszych zabrudzeń .Wybierając współpracą z naszą firmę, możesz liczyć na usługę całorocznej opieki nad chodnikiem. W miesiącach wiosennych, letnich oraz jesiennych zmiatamy je i czyścimy, zimą zajmujemy się zaś ich odśnieżaniem. W przypadku, gdy ze względu na mróz panujący na zewnątrz chodnik pokryje się lodem, posypujemy go piaskiem i solą. Zmniejsza to znacznie ryzyko, że poruszające się po nich osoby, poślizną się i upadną, doznając w wyniku tego obrażeń.

OGRODOWE POGOTOWIE -  Piotr Kobiela - Tychy i okolice.

ogrodowe pogotowie

Skontaktuj się z Nami

tel. Piotr - 501 404 029

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony