Ogrody Mikołów

Ogrody Mikołów to nasza prawdziwa pasja! Specjalnie dla Ciebie zajmujemy się projektowaniem, aranżowaniem i pielęgnacją terenów zielonych mieszczących się przy obiektach mieszkalnych, usługowych, biurowych czy tych, należących do użyteczności publicznej. Przyjmujemy zlecenia zarówno na jednorazowe, jak i stałe usługi utrzymywania czystości, a także dbania o przeróżne rośliny – w tym ozdobne takie jak żywopłoty, rabaty kwiatowe czy wymyślnie przycięte krzewy. Mamy doświadczenie również w pielęgnowaniu warzyw, ziół oraz krzewów i drzewek owocowych. Zajmujemy się także koszeniem trawników, wycinką drzew czy sprzątaniem po burzach i wichurach.

Zadbaj z nami o swój ogród

Zachęcamy do systematycznego dbania o ogród. Wbrew pozorom takie podejście do tematu pozwala uzyskać zachwycający efekt przy znacznie mniejszym nakładzie pracy niż w przypadku kilku zrywów do roku! Jak to możliwe? Prawidłowe dbanie o ogród, szczególnie ze świadomością adekwatnej pielęgnacji do danej pory roku, pozwala nie tylko uzyskać piękny wygląd obecnych na nim drzew czy kwiatów, ale przede wszystkim znacznie wydłuża żywotność i poprawia wygląd obecnych krzewinek, bylin czy kwiatów!

Jakie rośliny do ogrodu?

Decyzje tą zawsze pozostawiamy Tobie – my możemy jedynie podpowiedzieć znane nam gatunki, polecane rodzaje roślin czy praktyczne rozwiązania dotyczące troszczenia się o nie. Niezwykle istotne jest także przeznaczenie Twojego ogrodu. Inne rośliny zdecydujemy się posadzić aranżując ogród ozdobny, a inne rekreacyjny. Pod uwagę bierzemy także mieszkańców, obecność dzieci oraz zwierząt, stopień nasłonecznienia danej działki itp. W głównej mierze sadzimy, dosadzamy i pielęgnujemy rośliny ozdobne, osłaniające, wyciszające, oczyszczające i użytkowe.

OGRODOWE POGOTOWIE -  Piotr Kobiela - Tychy i okolice.

Ogrodowe Pogotowie Piotr Kobiela - logo

Skontaktuj się z Nami

Piotr - 501 404 029

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony